O nas

Szkółka roślin Ozdobnych Podrzewie – pasja i doświadczenie.

Nasza Szkółka Roślin Ozdobnych swoją działalność rozpoczęła w 1993 roku. Choć nasza przygoda z roślinami zaczęła się o wiele wcześniej. Od zawsze darzyliśmy rośliny zamiłowaniem i czuliśmy z nimi wyjątkową więź. W końcu postanowiliśmy przekuć te pasję w zawód.

Od samego początku istnienia na rynku prężnie się rozwijamy i dbamy o najwyższą jakość oferowanych sadzonek. Rozpoczynając działalność w ofercie mieliśmy zaledwie kilka gatunków, a teraz możemy pochwalić się ponad 200 produktami w ofercie. A nasza ciężka praca i nieustanny rozwój wiedzy i kompetencji sprawiają, że sukcesywnie poszerzamy ofertę.

 

Sadzonki roślin, trawy, krzewy ozdobne i drzewa – szeroki wybór, atrakcyjne ceny.

Wszystkie rośliny w naszej Szkółce są starannie wyselekcjonowane i otoczone fachową opieką – od nasionka, aż do momentu sprzedaży. Dzięki temu nasze sadzonki roślin są zdrowe i bardzo szybko przyjmują się w ogrodach klientów. Jesteśmy pod stałą kontrolą Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa, co jest kolejnym potwierdzeniem oferowanej przez nas jakości.

Nasza Szkółka Roślin Ozdobnych w Wielkopolsce oferuje:

  • sadzonki drzew iglastych,
  • sadzonki drzew liściastych,
  • sadzonki traw ozdobnych,
  • sadzonki bylin,
  • sadzonki krzewów ozdobnych,
  • rośliny szczepione,
  • rośliny formowane.

 

Najpiękniejsze sadzonki roślin ozdobnych do Twojego ogrodu.

Zapewniamy, że odwiedzając naszą szkółkę poczujesz, jak ważne są dla nas rośliny. Staramy się zapewnić naszym klientom niezbędne wsparcie w doborze odpowiednich sadzonek i udzielać wskazówek dotyczących sadzenia czy pielęgnacji roślin.

Współpracujemy z wieloma firmami projektującymi ogrody i centrami ogrodniczymi. Wsłuchujemy się w oczekiwania naszych partnerów, śledzimy najnowsze trendy, jesteśmy obecni na najważniejszych branżowych wydarzeniach – dzięki temu sukcesywnie poszerzamy naszą ofertę o najbardziej pożądane gatunki roślin na rynku.

Zapraszamy Cię do naszego zielonego świata, w którym rośliny są traktowane z miłością i szacunkiem!